O firmie

Szanowni Klienci.

Firma HouseValuer oferuje specjalistyczne i profesjonalne usługi w obszarze wyceny nieruchomości. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, banków, przedsiębiorców, prawników, urzędów skarbowych, urzędów miast, gmin, komorników, sądów, biur rachunkowych, uczestników procesu budowlanego. Usługi przez nas wykonywane są w sposób niezależny i obiektywny, przy zachowaniu szczególnej staranności, wynikającej z charakteru wykonywanych czynności i zawodu jakim jest rzeczoznawca majątkowy. Wycena nieruchomości wykonywana jest zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz standardami zawodowymi.

Jesteśmy firmą wychodzącą naprzeciw potrzebom rynku oraz problemom naszych Klientów, prowadzimy działalność obejmującą szeroko pojętą problematykę rzeczoznawstwa.

Nasze credo to indywidualne podejście do Klienta oraz dbałość o zadowolenie ze świadczonych usług.

Wszystkie wykonywane wyceny oraz ekspertyzy są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.

Jesteśmy firmą, która ma swoją siedzibę w Kraśniku. Niemniej jednak mamy doświadczenie w wycenie nieruchomości oraz na co dzień działamy na obszarze województw takich jak: - Lubelskie, - Świętokrzyskie, - Podkarpackie, - Małopolskie, - Śląskie, - Łódzkie, - Mazowieckie.

W indywidualnych przypadkach przyjmujemy również zlecenia z terenu całej Polski.